Akrilik çubuk - Sözübir Metal Bakır
image

Akrilik çubuk

(OD: 3mm ~ 150mm) ve ısı yalıtımlı levha gibi değişik akrilik levha tasarımları girmek üzere akrilik ürünlerinde uzmanlaşmıştır , ses yalıtımlı levha, kara akrilik levha, ak akrilik levha, saydam akrilik levha, kalın akrilik levha ve değişik ebat ve renklerde akrilik bilyalar, ve benzeri. ürünlerimiz yüksek nitelikte mantıklı bir şekilde tedarik edilmektedir. Düşük fiyatlar, en süratli teslimat ve kusursuz hizmetler sunar.

Akrilik/Pleksi çubuklarımız pekçok şekilde kullanmak mümkün. Çubuklar dayanıklıdır, basit bükülmez, küçülmez ve zayıflamaz. Ek olarak, hafif ve dayanıklıdırlar ve naturel olarak UV dirençlidirler. Ek olarak, türlü maruz kalma çeşitleri kaliteden taviz vermeyecektir. Akrilik/Pleksi borular sert, hafif ve içi boş Pleksi Malzeme’nin pleksi boruları bunun yanı sıra sağlam ve uzun ömürlüdür. Borularımız, bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için türlü renk ve boyutlarda gelir.

Akrilik Çubuk Nelerdir?

Akrilik çubuklar, katı silindirsel akrilik parçalarıdır. Hafiftir, dayanıklıdır ve naturel olarak UV ışınlarına dayanıklıdır. Akrilik çubuklar kolaylıkla bükülmeyecekleri yahut çekmeyecekleri için kendi şekillerini korumada çok iyidirler.

Akrilik Çubuklar Ne İçin Kullanılır?

Akrilik çubukların pekçok programı vardır, fakat en çok işaret tutucular, kristal avizeler, çatı pencereleri, cam programları, model yapımı ve daha çoğu için kullanılırlar.

Akrilik çubuklar, kırılmaya karşı mukavim olmalarını gerçekleştiren bir dereceye kadar esnekliğe sahiptir. Ancak dili tutuk bükülmezler.

Akrilik çubuk