Alüminyum Altı Köşe Çubuk - Sözübir Metal Bakır
image
image

Alüminyum Altı Köşe Çubuk

Alüminyum Altı Köşe Çubuk Ölçüleri ve Özellikleri

Alüminyum Altı Köşe Çubuk korozyon dayanımı yüksek , çok iyi kaynak yapılabilir , makine yapımı için elverişli , T4 ısıl işleminden sonra stabilize edilmiş formda soğuk şekillendirilebilme kalibiyeti çok iyi , yorulma dayanımı yüksek , kompleks parçalar için uygundur.

Alüminyum Altı Köşe Çubuk Türkiye genelinde geniş bir yer teşkil etmekle beraber, yurdun pekçok mıntıka ve illerinden Alüminyum etmekte ve yineleme sanayide kullanılmak üzere külçe durumuna getirmektedir.

Alüminyum Altı Köşe Çubuk Özel ölçülerinize elverişli kalıp yapılarak asgari 350 kg. dır.

Alüminyum, korozyona karşı dayanıklılığı ve ademoğlu sağlığına zararlarının nerdeyse sıfır düzeyinde olması nedeniyle her türlü alanda sarfedilen bir maden durumuna gelmiştir.

Firmamız yönünden satışı uygulanan aliminyum altı köşe çubuk profil ürünleri doğalgaz sistemlerinde ve tesisatlarında dahi mecburi olarak kullanılmaya başlamıştır.

Alüminyum Altı Köşe Profil Satışı Alüminyum altı köşe profil satışı ve bununla beraber gereksiniminiz olabilecek her türlü metal ürünün satışını sağlayan firmamız, sizlere hususi tedarik çalışmaları yürütmektedir.

ALÜMİNYUM ALTIKÖŞE ÇUBUK 6013 Kalite, İşletmemiz 6013 Kalite Altııköşe Alüminyum çubuk ihtiyaçlarınızı türlü ölçü ve ebatlarda temin etmektedir.

Alüminyum Altı Köşe Çubuk

Alüminyum Altı Köşe Çubuk