Alüminyum Çubuk Kare Dolu - Sözübir Metal Bakır

Alüminyum Çubuk Kare Dolu

Alüminyum çubuk kare dolu denilen ve alüminyumun alaşımlandırılarak ekstrüzyon prosedürü ile üretilmiş; hazır kullanıma uygun materyaller kullanılmaktadır.

Sertlik istikametünden: kullanım için müsait konumda bulunan 6082, 6061, 7075 aliminyum çubuk ve ürünlerini sayfamız aracılığı ile kolaylıkla tedarik edebilir, ihtiyaç duyduğunuz her alanda bu aliminyum çubuk ve materyallerini kullanabilmeniz olası.

Uzun vakittir bu sektör üstünde alıcılarına ve kullanıcılarına hizmet oluşturan sayfamız, pekçok farklı alanda kullanılmak üzere sektöre aliminyum çubuk ve gereçleri tedarik etmekte, bunların satışını ve nakliyatını yapmaktadır.

Sipariş verebilir ve dilediğiniz her alanda kullanabilmeniz olası. Bu malzemeler sektör ihtiyacına bakılırsa firmamızda tarz alarak teslim edilir. Sadece , içi dolu istenilen geometrik şekillerde kalıplara sokulabilir.

Alüminyum Çubuk Kare Dolu Kullanım Alanları

Özellikle makine endüstri, kalıp sanayi, savunma endüstri, otomotiv sanayi, tanıtım sanayi, inşaat sanayi benzer biçimde sınai uygulamalarda kullanılmaktadır.

Alüminyum çubuk kare dolu epey fonksiyonel ve kullanım kısmı bakımından varlıklı bir üründür. Arzu edilen çap ve ölçülerde uygulanmaktadır.

Alüminyum Çubuk Kare Dolu