Alüminyum Dekoratif Profil - Sözübir Metal Bakır
Alüminyum Dekoratif Profil
Alüminyum Dekoratif Profil

Alüminyum Dekoratif Profil

 

Aliminyum dekoratif profil bulunan boyut, alaşım, nitelik ve kondisyonlarda aliminyum profil (ekstrüzyon)  ürünleri kullanım alanına göre Fayans çıtası, Aldox, Boru, Denizcilik, Duşakabin, Köşebent L, kutu, Küpeşte, Lama, Led Aydınlatma, Mastar, Menfez, Reklam ve çerçeve, sineklik, perde, T ve U profilleri ve benzeri standart profillerin beraberinde hususi olarak standart dışı mamüller de temin edilebilmektedir.

Dekoratif aliminyum profil , diğer malzemelerle karşılaştırılamayacak olağandışı nitelikleri sebebiyle çok popülerdir.

Gelişen teknolojiyi yakından izleyerek gelen her türlü isteği müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak sağlamaktadır. Yurtiçi ve vatan dışında tasarımı bize ilişkin profil satışlarımızın beraberinde mobilya kapak profiller, bölen paneller, kapı kasaları, bankolar, fuar stantları, yönlendirici tabelalar, parapet ve korkuluk gibi yeniş yelpazede mahsul skalamız bulunmaktadır.

Krom görüntülü dekoratif profiller Farklı ölçü ve modellerdeki dekoratif profiller ürünlerinize varlıklılık katacak.

Alüminyum Dekoratif Profil Özellikleri

– GB/T 3880, ASTM B209, EN485

– İmalat Yöntemi: Ekstrüzyon

– Form & Şekil: Standard Form yahut onaylanan çizim

– Yüzey Koruma: PVC film, Plastik koruyucu torba, Aralanmış kağıt Alüminyum alaşımlı mimari profiller, girişler, asansör kapıları, tavan ve pencere gibi dekorasyonda sık sık kullanılmaktadır.

aliminyum dekoratif profil türlü yapılarda kullanıldığından, naturel ışıklandırma için lazım olan ağır cam bölmeleri arka vermek için yeterli sağlamlığa sahiptirler.