Alüminyum Tente Branda - Sözübir Metal Bakır
image
image
image

Alüminyum Tente Branda

Alüminyum Tente Branda profiller Ölçüleri ve Özellikleri

Alüminyum tente çoğunlukla elektro statik toz boya ile farklı RAL kodlarıyla mimarların ve müşterilerin istedikleri renklere boyanarak tüketilir , aliminyum pergola ve tente profillerinin boyanması dekoratiftir.

Alüminyum tente profilleri bir binanın pencereleri , bir kapının üstünde , bir işletmenin girişinde , bir otelin girişinde , restoran ve cafe girişlerinde kullanıldığı gibi , aliminyum tente profillerinin üstüne kaplanmış brandalara tanıtım yazıları yazılarak , tanıtım reklamı biçiminde de tüketilir.

Tente Profilleri Ürün ile ilgili daha çok bilgi alabilmek ve sipariş vermek için mahsul stok kodu ile birlikte  telefondan iletişime geçebilirsiniz. Kalıp portföyümüzdeki yüzlerce aktif profilin beraberinde dünyadaki yeni sistem gelişmelerini izleyerek orijinal ve basit monteli profil kalıplarını yaratarak kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ürün niteliğimizi devamlı arttırmanın yollarını aramanın beraberinde, yalnızca müşterilerimizin beklentilerini karşılamakla kalmayıp, beklentilerin üstünde bir servis sağlamayı hedeflemekteyiz. -Taşıyıcı Kiriş (ray profili) a-0 ile 7 m arası açılımlar için; Minimum 80 mm x 125 mm ölçülerde ve asgari 2,00 mm profil kesit kalınlığında olmakla birlikte taşıyıcı kirişlerin cephede aks aralığı azami 4500 mm olarak sınırlandırılmalıdır b-7 ile 10 m arası açılımlar için; Minimum 110 mm x 160 mm ölçülerde ve asgari 3,00 mm profil kesit kalınğında olmakla birlikte taşıyıcı kirişlerin cephede aks aralığı azami 4500 mm olarak sınırlandırılmalıdır.

Ön Kiriş (entegre oluk profili) Minimum 160 mm x 160 mm ölçülerde ve asgari 2,50 mm profil kesit kalınğında , entegre gizli su tahliye sistemine elverişli. -Ön Direk Minimum 100 mm x 130 mm ölçülerde ve asgari 2,50 mm profil kesit kalınlığında , entegre gizli su tahliye sistemine elverişli. -Yan Kayıt Profili Minimum 100 mm x 100 mm ölçülerde ve asgari 2,50 mm profil kesit kalınlığında.