Alüminyum U Profil - Sözübir Metal Bakır
image
image
image

Alüminyum U Profil

Alüminyum U Profil Ölçüleri ve Özellikleri

Alüminyum U Profil

Alüminyum U Profil, özel ölçülerinize elverişli kalıp yapılarak asgari 350 kğ. üretilmektedir. 1095 Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı malumat alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Talep edilen ürünün kesiti ve miktarı sağlaması halinde üretime alabiliriz. U profil aliminyum , öteki malzemelerle karşılaştırılamayacak olağandışı nitelikleri sebebiyle oldukca popülerdir.

Alüminyum U Profil Kullanım Alanları

Aliminyum U profil yapı sektörlerinde programları olan türlü şekillerde bükülmelerine ve ekstrüde edilmelerine imkan tanır. ISO 9001 Kalite Kontrol Sistem, TSE standartlara uygundur. Hava şartlarına karşı epey dayanıklıdır. Hafiftir, montajı basittir, iletkendir, şekillendirmesi basittir ve izolasyonda çok başarılıdır. Kullanıldığı Alanlar :  Cam kabin kapılarında, Duşakabin cam kapılarında, Özel cam bölme sistem kapılarında, İç mekan ve dış mekan cam kapılarında, Cam vitrin sistemlerinde ve aliminyum cam sistem kapılarına, Özel kurmaca cam kapılarına, Nokta menteşeli cam kabinlerinde, Otel cam kabin projelerinde, Yeni rezidans banyo sistemlerine ahenkli cam kabin menteşe, Yeni kuşak banyo cam kabin sistemlerinde kullanılmaktadır.

Alüminyum U-Profiller Düşey ilişki yerlerinde ve ilave yeri gereken yerlerde ilişki parçaları olarak sarfedilen özel ürünlerdir.

Alüminyum U Profil