Alüminyum köşebent değişik alanlarda kullanılmak üzere standart yahut hususi üretim biçiminde uygulanmaktadır. Alüminyum köşebentler hafif bir yapıya sahip olsa dahi pekçok sağlam ürünün meydana çıkartılması için mühim bir yapı malzemesidir.

Alüminyum Köşebent Kullanım Alanları

Alüminyum köşebent profilleri pencere kasaları, elektronik ürünlerin iskeleti, duvar köşelerinin kırılmasını önlemek, dolap ve raf kurulumu, çıkma cam kapama çerçevesi ve yapılarda bulunan köşelerin birleştirilmesi yahut korunması hedefiyle kullanılmaktadır.

Alüminyum Köşebent Profil Ebatları Alüminyum köşebentler dik açı biçiminde imal edilmektedir. Köşebentlerinde temel olarak iki yanak bulunmaktadır. Bununla beraber köşebent profillerinde et kalınlığı dahi standart ve öğrenci göre hususi olarak belirlenebilmektedir. Genel olarak aliminyum köşebentler standart ölçülerde imal edilmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili daha geniş verilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 30x30mm Beyaz Alüminyum Köşebent (6 mt.) 30x30mm Beyaz Alüminyum Köşebent (6 mt.)
Köşebentler Standart Alüminyum Köşebentler   Kodu A (mm) B (mm) t (mm) R (mm) Ağırlık (gr / m)

Not: Kısa yanağı 80 mm ,Uzun yanağı dahi 120 mm ye kadar Olan profilleri 0.7 mm ye kadar incelikte Özel İmalatı uygulanmaktadır . İlk olarak L şeklinde imal edilen Alüminyum köşebent günümüzde iki kenarı birbirine denk şeklinde de üretilmektedir. Yüzeyleri mattır.

Alüminyum Köşebent Fiyatları

Ürün kalitesi ve uygun fiyatları firmamız bünyesinde büyük bir uyum yakalamış görünmektedir. Müşteri memnuniyeti ve performans üretme konusunda çok çalışan firmamız, taleplerinizi karşılayan ürünlerle ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Elbette burada kullanılan ürünlerin mevcut durumu ve ekonomik performansı çok önemlidir.

Alüminyum köşebent fiyatları uygun olup firmamızı tercih ederek burada kaliteli ve kaliteli teknolojilerden faydalanmak mümkündür. Göz kamaştırıcı teknoloji ve faydaları değerlendirmek söz konusu olduğunda, size sunduğumuz iyi fikir ve avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmet veren firmamızın desteği ile sizlere büyük kolaylık sağlıyoruz. Alüminyum braketlerin kullanımı birçok avantaj sunar. Bu avantajların başında uygun fiyat aralıkları gelmektedir. Ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanarak L profilinizin satın alma işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz. Uluslararası standartlara göre üretilen alüminyum köşebent çeşitlerini sayfamızda görebilirsiniz. Hem malzemesi hem de tasarımıyla kalitesini yansıtan stantları rahatlıkla satın alabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından üretilen yüksek kaliteli L-profilleri bu kategoriye dahildir.

Kullanım alanları oldukça değişken olduğu için bu kullanım alanlarına adapte edilebilecek şekilde üretilmiştir. Uygun ölçü ve tasarımlara sahip bu ürünleri L-profil ihtiyacınız olan her noktada tercih edebilir, yapı temellerinin iskeletlerinden en küçük detaylarına kadar her yerde kullanabilirsiniz. Dayanıklı, sağlam, paslanmaya karşı dayanıklı, ısıya ve kötü hava koşullarına dayanıklı alüminyum köşebent ürünlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kolay montaj ve kaynak işlemlerine sahip ürünleri pratik bir şekilde istenilen pozisyonlara yerleştirebilirsiniz.

Alüminyum Köşebent Ölçüleri

Alüminyum malzemeden üretilmiş köşebent kullanırken kullandığınız sistemin durumu ve mevcut konumu çok önemlidir. Proje sonuçlarını avantajlı bir şekilde ortaya koymak için doğru ölçüm sonuçlarına göre üretim yapmak çok önemlidir. Burada genişlik ve diğer gereksinimleri, belirlenen açı ve belirlenen kenar uzunlukları ile birlikte matematiksel bilgi ile en iyi şekilde gözden geçirmek gerekir.

Tamamen doğru olan alüminyum köşe boyutları, montaj sırasında kusursuz planlama yapılması durumunda insanlara yardımcı olur. Bu ölçüleri ve avantajlı yapım tekniğini incelemek isterseniz firmamızın sunduğu nitelikli seçenekler birçok konuda size büyük yardım ve destek sağlayacaktır.

Alüminyum Köşebent Çeşitleri

Modern dünyanın kaliteli ürün seçenekleri birçok açıdan objektif değerlendirmeye tabidir. Burada gördüğünüz seçenekler, modern bir inşaat tekniğinin uygulanmasını desteklemektedir. Uygun fiyatlar, uygun ebat ve çeşitteki ürünlerin yanı sıra karşınıza çıkan seçenekler bu işi daha profesyonelce yapmanıza yardımcı olur.

Öncelikle alüminyum köşebentlerin boyutları ve çeşitleri hakkında konuştuğumuzda, bu kaliteli dayanıklı malzemenin paslanmaz ve sağlam yapısını göstermektedir. Memnuniyetle kullanılan ve güvenilir bir şekilde seçilen bir dizi ürün, insanların bu devasa sistemleri değerlendirmeleri için iyi bir çözüm haline getiriyor. Birçok yerde kullanılan ve avantajlı olarak tercih edilen ürün seçeneklerinin yapım tekniğinde oldukça önemli bir yere sahip olduğu bilinmektedir. Farklı ebatlara sahip olan alüminyum köşebentler dik açı yapacak şekilde tasarlanmıştır. L profili, bu dik açı sayesinde adını aldı. Kaynak ürünü olarak kullanılabilen köşebentler, iki plakanın birleştirilmesine yardımcı olabilir.

Yapı sektöründe tercih edilen bir malzeme olması kolay şekil almasından kaynaklanmaktadır. L profilleri kesmek ve gerektiğinde şekillendirmek çok kolaydır. Ürünlerin bu özellikleri kullanım alanlarını da çeşitlendirmektedir.

Paslanmaz malzemelerin inşaatlarda kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Alüminyum köşebent çeşitleri de bu konuda üstün performans göstermektedir. Dayanıklı yapıları sayesinde inşaat kirişlerinde kullanılırlar. Ürün yelpazemiz arasında farklı ebat seçenekleri bulunmaktadır. Ek olarak, kolayca biçimlendirilebilir, gerekli değişikliklerin oluşturulmasına izin verir.

Çatı kaplama, döşeme, boşluk doldurma, cam balkon mekanizmaları, köşe dönüşleri, panjur sistemleri kullanım alanlarından sadece birkaçıdır. Performansı yüksek, kolay işlenebilen ve kullanım alanı bakımından çok çeşitlilik gösteren bu ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Firmamız uzun yıllar alüminyum sektöründe çalışmış mühendisler tarafından uzun yıllar önce kurulmuştur. Hedefimiz doğru malzemeye en hızlı şekilde ve online olarak ulaşmak ve satışı hızlandırmaktır.

Amaçları, kuruluşumuzun malzeme ve metalurji mühendisleri ile doğru ürünün doğru yerde kullanılmasını ve malzemelerin güncel teknoloji ile hızlı bir şekilde satılmasını sağlamaktır.