Firmamız Alüminyum kutu profil başta olmak üzere birçok metal ürün ile ilgili hizmet vermektedir. Kare veya dikdörtgen profil ihtiyacınız için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Güvenlik ve kalite standartlarına göre üretilen ürünler ile uzun yılların tecrübesi ile birlikte sizlerin hizmetindeyiz.

Kare veya dikdörtgen boru olarak üretilen içi boş çubuklar olarak bilinen profillerin kalınlıkları uygulama alanlarına göre değişiklik göstermektedir. İçinin boş olması nedeniyle hafif ve dayanıklı olması ile ön plana çıkmaktadır. Ağırlıklarına göre mukavemet gücü de artmaktadır. Ayrıca kesme ve bükme gibi durumlar için de kullanışı oldukça kolaydır.

Alüminyum Kutu Profil modelleri TS EN 10305-5 ve TS EN 10219 üretim standartlarına göre üretilmektedir. Ayrıca CE belgesine sahip profiller korozyona karşı korunma altındadır. Profil modelleri genelde boyasız olarak satılmaktadır. Ancak istendiği takdirde korozyona karşı dayanıklı olması adına boyanarak da satılmaktadır.

Alüminyum Kutu Profilde Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Kullanım alanlarına göre ve ebatlarına farklı ebat ve boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Kullanım durumunuza göre isterseniz kare isterseniz dikdörtgen olarak sizlere teslim edilmektedir. Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapısı itibari ile kullanımı kolay ve dayanıklı olan profiller ile dilediğiniz alanlarda istediğiniz işleri yapabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Profil fiyatları dünya ve Türkiye piyasasına göre değişiklik gösterse de mümkün olan en uygun hali ile sizlere sunulmaktadır. Sözübir Metal Alüminyum kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile dilediğiniz işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan konuda yardım alabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Profil Kullanım Alanları Nerelerdir?

Birbirinden farklı alanlarda kullanılan kuru profiller oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

  • Binaların dış cephe bölümlerinde,
  • Görsel kurulan stantlar ve sütunların içerisinde,
  • Çatı kaplama başta olmak üzere tüm destek yapılarda
  • Korkulukların yapımında,
  • Mobilyaların iskeletlerinde,
  • Otomotiv sektöründe kullanılmaktadır,
  • Taşımacılık sektöründe çalışan otobüs, römork gibi araçlarda,
  • Taban kaplaması yapılan alanlarda,
  • Genel imalat çalışmalarında kullanılmaktadır.

Bu kadar yaygın kullanım alanı olan Alüminyum Kutu Profil ölçüleri sizlerin ihtiyacı olan boyutlarda gönderilmektedir. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve daha fazlasını almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz ile birlikte tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.