Alüminyum Lama Kesim Yüksek süratli kesim makinalarımız ile binlerce adet parçasını 1 saat içinde +/- 0.1 mm tolerans ile kesebilmekteyiz. Alaşımları Ektrüsyon yöntemi ile imal edilen profillerimiz alttaki alaşımlarda stoklarımızda bulunmaktadır.

Alüminyum Lamanın Kullanım Alanları

Ağırlık Hesaplama İhtiyacınız olan alüminyum çubukların ağırlıklarını kolaylıkla, hesaplamak istiyorsanız, sayfamızı görüş bildirin. Eğer aradığınız farklı bir kesim talebiniz varsa, lütfen ya da ile bizimle iletişime geçiniz. Amacımız aktüel dijital dünyamızda müşterilerimize süratli, eziyetsiz ve elverişli fiyatlarda çevrimiçi bir alüminyum alım tecrübesi sunmaktır.

Türkiye’de alüminyumile pekçok sınai sektöre hizmet etmekteyiz. ALÜMİNYUM LAMA PROFİL Ektrüsyon yöntemi ile imal edilen profil 6082, 6061, 7075, 2011 ve 2014 alaşım olarak stoklarımızda bulunmaktadır. 10x10mmden 200x200mm ye kadar istenilen boylarda hizmet vermekteyiz.

özellikle makina sanayi, savunma sanayi, otomotiv sanayi, tanıtım sanayi, inşaat sanayi gibi sınai uygulamalarda kullanılmaktadır. Bunun beraberinde Gemi sanayi için hususi olarak getirip stokladığımız Triclad veya Triplate diyerek bilindik Çelik-Aluminyum ara ilişki elamanlarınıda ihtiva etmekteyiz. Profil 12 x 2 mm 12×2 mm Bu İlan Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Alüminyum Lama Nerelerde kullanılır? 

Ek olarak mekanik taşıyıcılarda, makina parçalarının gövdelerinde, paslanmazlık gerektiren iskeletlerde de kullanım kısmı bulurlar. Yüksek aşındırma direnci ile ön plana çıkan paslanmaz çelikler, kendini koruyan, onaran ve daimi değerde olan bir metal olmakla birlikte, bütün sanayi kollarında kendisine kullanım kısmı bulmaktadır. Paslanmaz Çelik

Çeşitlerimiz Firmamız stoklarında her daim alttaki paslanmaz çelik ürünleri bulunmaktadır.  ISO 9001:2005 Kalite Standartlarına Uygun Alüminyum Üretimi Yapmaktayız. Alüminyum eğeleri, lama (1612 w) Teknik bilgi Ürün faydaları Açıklama Dikdörtgen eğe, pırazvanalı ve üç yanda hususi kesimli, bir kenarı kesilmemiş. Şekil A, DIN 7261 ahenkli. Yumuşak metallerin işlenmesi için özellikle uygundur. binalarda kullanılan yapay metal ile oluşumu sağlanmış yapılardır. Bu yapıları aşağı yukarı her türlü binalar için kullanabilmek muhtemel.

ALÜMİNYUM LAMA PROFİL Ektrüsyon yöntemi ile imal edilen  profil 6082, 6061, 7075, 2011 ve 2014 alaşım olarak stoklarımızda bulunmaktadır. 10x10mmden 200x200mm ye kadar istenilen boylarda hizmet vermekteyiz. Kullanım Alanları özellikle makina sanayi, savunma sanayi, otomotiv sanayi, tanıtım sanayi, inşaat sanayi gibi sınai uygulamalarda kullanılmaktadır. , binalarda kullanılan yapay metal ile oluşumu sağlanmış yapılardır. Bu yapıları aşağı yukarı her türlü binalar için kullanabilmek muhtemel. Birçoğumuzun gördüğü ama ismini bilmediğimiz bu yapılar pek önemli yapılardır.

Günümüzde yapı ve yapım işlemleri gelişmesi ile bu olgulara çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçların karşılanması tarafından kalite, işgücü ve maliyet önemli etkenlerdendir.Tamda bu noktada devreye girmektedir. kullanım alanında dahi çok kolaylık göstermektedir. Her türlü çelik konstrüksiyonların oluşturulmasında pozitif kullanım sağlamakta.

Çok ya da az katlı binaların dayanıklılığı ve ağırlık yapmama gibi olumluluklar göstermektedir. Dayanıklılığı arttırır ve ağırlık yapmaz. Orta derece sertliğe sahip ve pekçok özelliği birlikte barındıran , iyi bir aşındırma direnci ve kaynak kabiliyeti de sunmaktadır. 

Alüminyum Lama Kesim Yüksek süratli kesim makinalarımız ile binlerce adet parçasını 1 saat içerisinde  +/- 0.1 mm tolerans ile kesebilmekteyiz.

Alüminyum Lama Alaşımları Ektrüsyon tekniği ile imal edilen aliminyum lama profillerimiz alttaki alaşımlarda stoklarımızda bulunmaktadır. Kullanım Alanları, Alüminyum Lama Ağırlık Hesaplama İhtiyacınız olan aliminyum çubukların ağırlıklarını kolaylıkla, hesaplamak istiyorsanız,  sayfamızı görüşme edin.

Özellikleri

Açılmamış paletler kg üzerinden fiyatlandırılır. Tüm  fiyatları ve indirimleri için mahsul sayfamızı inceleyin.Profesyonel destek almak için sayfamızın iletişim kısmından 20 yılı aşkın tecrübemizle sizlerin en büyük çözüm ortağı olmak için hizmetinizdeyiz.

6 x 6 mm / Max 150 x 150 mm
Alaşım 6082, 7075 ve daha çoğu
Alüminyum stoğumuzdan uygun
fiyatlarda aradığınız ebatları bulabilirsiniz
Ektrüsyon tekniği ile üretilmektedir ve min. 6 x 6 mm ile max. 150 x 150 mm ölçülerindedir. Stoğumuzda 2011, 2014, 5083, 6061, 6082 ve 7075 alaşımları bulunmaktadır. Fiyatları Websitemizde kuramsal ağırlık (kg) dan ziyade adet üzerinden fiyatlandırılır.

Eğer tam bir palet alabilmek istiyorsanız, şirketimiz ile iletişime geçiniz. Açılmamış paletler kg üzerinden fiyatlandırılır. Tüm  fiyatları ve indirimleri için mahsul sayfamızı inceleyin. Kesim Yüksek süratli kesim makinalarımız ile binlerce adet parçasını 1 saat içerisinde  +/- 0.1 mm tolerans ile kesebilmekteyiz. Alaşımları Ektrüsyon tekniği ile imal edilen profillerimiz alttaki alaşımlarda stoklarımızda bulunmaktadır. Ağırlık Hesaplama İhtiyacınız olan aliminyum çubukların ağırlıklarını kolaylıkla, hesaplamak istiyorsanız,  sayfamızı görüşme edin.