Alüminyum başta olmak üzere tüm metal konularında akla gelen ilk marka olan Sözübir Metal sizlerin hizmetindedir. Özellikle konusunda uzman personellere sahip firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Alüminyum nedir dediğinizi duyar gibiyim. Alüminyum kolay ve pratik olması nedeniyle, çelik ile yapılabilecek birçok işte kullanılabilmektedir. Firmamız da bu konuda sizlere uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanında uzman olan personellerimiz her konuda sizlerin yanında olmaktadır. Sadece diğer metal konularında da hizmet veren firmamız uzun yılların tecrübesi ile sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Alüminyum Nerelerde Kullanılır?

Simgesi Al olan gümüş renkte ve sünek bir metal olan doğada genel olarak boksit cevheri şeklinde bulunmaktadır. Endüstri alanında oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Milyonları ifade edebilecek kadar kullanım alanı bulunmaktadır. Bunun yanında dünya ekonomisi için oldukça büyük bir önemi vardır. Hafif ve dayanıklı olması nedeniyle uzay ve havacılık alanlarında da kullanılmaktadır.

 • Hafif bir maddedir.
 • Neredeyse tüm hava şartlarına dayanıklıdır.
 • Birçok gaz ve sıvıya dayanıklıdır.
 • Yansıtma kabiliyeti yüksek orandadır.
 • Elastik yapısı nedeniyle ani darbelere karşı dayanıklıdır.
 • İşlenmesi kolaydır.
 • Bakır kadar iyi bir iletken maddedir.

Daha birçok alanda kullanılan çağımızın en çok kullanılan metallerinden biri durumundadır. Hayatımızın her alanında var olan bu madde ile gün içerisinde çok fazla karşılaşmaktayız.

 • Soğutma alanlarında kullanılır.
 • İşlemesi be iletkenliği kolay olduğu için kullanım alanları geniştir.
 • Uzay ve havacılık alanlarında kullanılmaktadır.
 • Araçların ve diğer tüm taşıtların özellikle iletkenlik gerektiren alanlarında kullanılmaktadır.
 • Şık parlak görüntüsünden dolayı mobilya ve benzeri alanlarda kullanılır.
 • Süs eşyalarının yapımında kullanılmaktadır.
 • Dayanıklı olması ve hafif olması nedeniyle dış cephe kaplamalarında kullanılır.
 • İnşaat alanında kullanımı oldukça yaygındır.
 • Ambalaj sanayisinde kullanılmaktadır.

Alüminyumda Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Pek çok kullanım alanı olan temin etmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İnşaat sektöründen, gıda sektörüne kadar kullanılan bu muhteşem metal ile sizler de birçok alanda işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Isı yalıtım başta olmak üzere, çatı kaplama ve daha birçok alanda ihtiyacınız olan tüm  ürünler sizleri bekliyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız ile sizler de işlerinizi kısa sürede halledebilir ve  kolaylığından faydalanabilirsiniz. Sadece bizimle irtibata geçmek yeterli olacaktır.

Çağımızın metali olarak ön plana çıkan ürün, özellikle fiyatları konusunda dikkat edilen bir ürün olmaktadır. Dünya piyasası için oldukça önemli bir ürün durumundadır. Birçok ülkenin ekonomisini kalkındıran ürün için Türkiye ve dünya piyasaları ile birlikte hareket etmekteyiz. Ancak bunun yanında müşterilerimizin memnuniyeti için, ürünlerimizi uygun fiyat ile birlikte sunmaktayız. Kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Her Çeşit Alüminyum Ürün

İnşaat ve daha birçok alanda kullanılan ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları firmamız ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm ihtiyacınız olan ürünleri alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sattığımız tüm ürünler firmamız tarafından garanti altında olmaktadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilen tüm ürünler kalite kontrolden geçirilmektedir.

Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz gerekli tüm sertifikalara sahip durumdadır. Alüminyum doğrama denildiğinde akla ilk gelen markaların başında olan firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve tüm işlerinizi bitirebilirsiniz.

Üretiminden teslimine kadar olan süreçte sürekli kontrollerden geçen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilecek ürünlerimiz ile ihtiyacınız olan alanda kısa sürede işlerinizi bitirebilirsiniz. Çağımızın metali olan  denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan firmamız ile siz de bu kaliteyi yaşayabilirsiniz.

Eğer tam bir palet ALÜMİNYUM alabilmek istiyorsanız, şirketimiz ile iletişime geçiniz. Açılmamış paletler kg üzerinden fiyatlandırılır. Tüm ürünlerimiz ile beraber özenle hazırlanarak adresinize kargo edilir.. Hizmet süratli ve güvenilen. herrşey bildirimde ve görselde belirttildiği gibi itinalı ve kalliteli paketleme Ürün bahsedildiği nitelikte ve ebatta. Türk sanayisinin gereksinim duyduğu alaşımlı aliminyum teminini senelerdir pazarında hizmet veriş olmanın verdiği tecrübe ve birikim ile müşterilerine nitelikli bir şekilde sunmak ve alanımızda uzmanlaşmaya ve ilerlemeye devam etmektir.

Tüm çalışanların katılımı ile sahip olduğumuz yüksek teknoloji kullanılarak bu düzenin geliştirilmesi, sürekliliğinin sağlanması ve kanuni mevzuatlara elverişli olarak işlemesi amaçlanmıştır. Öz sermayesi ile kurmuş olduğu 7” SMS Pres, konveyör ve biyet tavlama hattı ve Mekanik İşlem Hattına ilave olarak sektörün gereksinimleri tarafında yatırımlarına devam ederek Türk sanayine ve ihracatına olan katkılarını sürdürmeyi hedeflemektedir.