Alüminyum profil konusunda hizmet veren Sözübir Metal Alüminyum firmamız ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Alüminyum profiller hem maliyet hem de kullanım kolaylığı açısından çelik profilleri yerinden etmiştir. Kalite açısından çelikten pekte farkı olmayan alüminyum profil, firmamız farkıyla sizlerin hizmetine sunuluyor. Çelik profillerde uygulanan her türlü işlem uygulanabilmektedir. Çelik profile kıyasla, taşınma esnasında hafifliği ile kolaylık sağlayan ürünümüzü sizlere rahat bir şekilde ulaştırıyoruz. Çizilen projelere uyum sağlayacak olan ürün, herhangi bir aksamaya yer bırakmamaktadır. Aynı zamanda gümüşi rengi ile iç ve dış mimaride görsel uyum sunuyor. Montaj işleminin kolaylığını deneyimleyebilmeniz için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Alüminyum Profilde Tecrübe ve Kalite

Firmamızın ilkelerine sadık kalarak ürettiğimiz alüminyum profil işlerinizde herhangi bir aksamaya mahal vermeyecek şekilde kullanımınıza sunuluyor. Çelik profillerle yarış içinde olan ürünümüzün farklı modelleri de mevcuttur. Isıyı iyi bir şekilde iletir ve yalıtım işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.  Montaj işlemlerinde zaman kazandıracak olan bu ürün sizlere çelik profilin zorluğunu unutturacak kalitededir. Uygun alüminyum profil fiyatları konusunda firmamızla iletişime geçerek, sizin için en iyisini tercih edebilirsiniz.

Alanında uzman personellerimiz ile iletişime geçerek kolay kullanım alüminyum profiller hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek ve ihtiyacınız olan profil modelini almak olacaktır. Alüminyum profil modelleri ile geniş bir yelpazeye sahip firmamız ihtiyacınız olan ürünü sizlere ulaştırmaktadır.

Birbirinden farklı alanlarda kullanılan kuru profiller oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

  • Binaların dış cephe bölümlerinde,
  • Görsel kurulan stantlar ve sütunların içerisinde,
  • Çatı kaplama başta olmak üzere tüm destek yapılarda
  • Korkulukların yapımında,
  • Mobilyaların iskeletlerinde,
  • Otomotiv sektöründe kullanılmaktadır,
  • Taşımacılık sektöründe çalışan otobüs, römork gibi araçlarda,
  • Taban kaplaması yapılan alanlarda,
  • Genel imalat çalışmalarında kullanılmaktadır.

Alüminyum Profil ölçüleri

sizlerin ihtiyacı olan boyutlarda gönderilmektedir. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak ve daha fazlasını almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Alanında uzman ve tecrübeli personellerimiz ile birlikte tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Kare veya dikdörtgen boru olarak üretilen içi boş çubuklar olarak bilinen profillerin kalınlıkları uygulama alanlarına göre değişiklik göstermektedir. İçinin boş olması nedeniyle hafif ve dayanıklı olması ile ön plana çıkmaktadır. Ağırlıklarına göre mukavemet gücü de artmaktadır. Ayrıca kesme ve bükme gibi durumlar için de kullanışı oldukça kolaydır.

Alüminyum Kutu Profil modelleri TS EN 10305-5 ve TS EN 10219 üretim standartlarına göre üretilmektedir. Ayrıca CE belgesine sahip profiller korozyona karşı korunma altındadır. Profil modelleri genelde boyasız olarak satılmaktadır. Ancak istendiği takdirde korozyona karşı dayanıklı olması adına boyanarak da satılmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Kullanım alanlarına göre ve ebatlarına farklı ebat ve boyutlarda sipariş verebilirsiniz. Kullanım durumunuza göre isterseniz kare isterseniz dikdörtgen olarak sizlere teslim edilmektedir. Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapısı itibari ile kullanımı kolay ve dayanıklı olan profiller ile dilediğiniz alanlarda istediğiniz işleri yapabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Profil fiyatları dünya ve Türkiye piyasasına göre değişiklik gösterse de mümkün olan en uygun hali ile sizlere sunulmaktadır. Sözübir Metal Alüminyum kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile dilediğiniz işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan konuda yardım alabilirsiniz.