Epoksi(epoxy) Çubuk - Sözübir Metal Bakır
image

Epoksi(epoxy) Çubuk

Geniş sıcaklık aralığında boyutsal stabilite, mekanik yüklere karşı kusursuz mukavemet, geniş sıcaklık aralığında boyutsal stabilite, yüksek frekanslı akımlarda yüksek yalıtım, uzun mukavemet ömrü, aleve karşı mukavemet, kusursuz (yüksek) mekanik metanet/ağırlık oranı. Epoksi çubuklar 10 mm – 80 mm arasında değişen ölçülerde bulunmaktadır.
50 MM EPOKSİ ÇUBUK Bu cam çubuklar epoksi, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç koşulları altında işlenmesi ile epoksi ağaç sakızı ile emprenye edilir ve alkali kadeh kullanılarak üretilmektedir. Cam epoksi tabakaların yelpazemiz yüksek nemde, yüksek dielektrik mukavemeti ve kusursuz mekanik ve termal özelliklere sahiptir

5 MM EPOKSİ ÇUBUK, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç koşulları altında işlenmesi ile epoksi ağaç sakızı ile emprenye edilir ve alkali kadeh kullanılarak üretilmektedir.

Epoxy Çubuk Özellikleri

Elektriksel yalıtkanlık yönünden epey mükemmeldir, ayrıyeten epey geniş sıcaklık aralığına dayanıklıdır. Epoxi köklü çubuk ve levhaların birtakım türleri açılmış aleve de sağlam olup, 150°C’de dahi esnekliğini ve elektriksel özelliklerini kaybetmez. Bu mahsul, bilhassa extra metanet ve kusursuz elektriksel özelliklerin geniş bir sıcaklık aralığında mühim olduğu sektörlere çok uygundur.

Farklı gereç yoğunlukları sebebiyle her çubuk türünün ağırlığına dair bilgilerde değişiklikler vardır. Yüksek gereç gerilimlerine maruz artan programlar için onarım macununun idealliği ön testlerle denetim edilmelidir. dişli ünitesi muhafazası, aliminyum ve kalıp döküm parçalar gibi metal yüzey hasarlarının doldurulması için tüketilir.

Epoksi(epoxy) Çubuk