HAKKIMIZDA - Sözübir Metal Bakır
HAKKIMIZDA

PROFESYONEL İHTİYAÇLARINIZA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ

HAKKIMIZDA Metal ve Alüminyum sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemiz, konusunda uzman teknik ekibimiz ürünlermizde sizlere kaliteyi ve profesyonelliği sunuyoruz.

Alüminyum başta olmak üzere tüm metal konularında akla gelen ilk marka olan Sözübir Metal Alüminyum Pirinç ve Bakır San. Tic. Ltd. Şti. sizlerin hizmetindedir. Alüminyum kolay ve pratik olması nedeniyle, çelik ile yapılabilecek birçok işte kullanılabilmektedir. Firmamız da bu konuda sizlere uzun yıllardır hizmet vermektedir. Alanında uzman olan personellerimiz her konuda sizlerin yanında olmaktadır. Sadece alüminyum değil, diğer metal konularında da hizmet veren firmamız uzun yılların tecrübesi ile sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki her türlü gelişme ve yeniliklere açık olan Sözübir Metal Alüminyum Pirinç ve Bakır San. Tic. Ltd. Şti.  müşterilerinin isteklerini Türkiye’nin en kaliteli ve en ekonomik açıdan karşılamayı kendine Misyon edinmiştir. Her geçen gün farklı sektörlere çözüm ortağı ve ciddi partner olma sorumluluğu ise Vizyonu olmuştur.

image
KALİTELİ METAL ÜRÜNLERİ

Kaliteli ürün, tecrübeye ve teknik bilgiye dayanır.

Ülkemizin heryerine metal ve alüminyum ürün temini sağlamaktayız, ürünlerimiz tamamen uluslararası sertifikasyonlara sahiptir.Ürün ağımızdaki çeşitlilik kalite anlayışımıza dayanır.

Metal ve Alüminyum Ürün Ağı

Son teknolojilerle ürünlerimizi güncel kılıyoruz.Kaliteli ürün tecrübe ister.

Çağımızın metali olan alüminyum denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan firmamız ile siz de bu kaliteyi yaşayabilirsiniz.Üretiminden teslimine kadar olan süreçte sürekli kontrollerden geçen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilecek ürünlerimiz ile ihtiyacınız olan alanda kısa sürede işlerinizi bitirebilirsiniz. 

Uzman
Desteği

Ürün ihtiyaçlarınız konusunda Teknik Ekibimiz hizmetinizde.

Ürün
Teslimatı

Vaktiniz bizim için değerli, antrepomuzdan ürün teslimatı

Ürün
Çeşitiliği

İhtiyaçlarınıza yönelik metal ve alüminyum konusunda ürün ağımız

GÖRÜŞLER

Müşterilerimizin Görüşleri

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sizlerin görüşleri bizlere ışık tutmaktadır.