Kurşun Külçe - Sözübir Metal Bakır
image

Kurşun Külçe

Farklı sektörlerin ihtiyacını karşılamak üzere yüksek saflıkta kurşun külçe ürünlerini sizler için üretiyoruz.

Kurşun külçe farklı alanlarda kullanılmaktadır. Yüzlerce sektörde tercih edilen kurşun ürünleri kolay şekil almasıyla da biliniyor. Böylece çatılara giydirme olarak da tercih edilebiliyor. Sahip olduğu rengi sizlere estetik bir görünümde sunuyor. Hurdalardan ve madenlerden üretilen kurşun geniş bir alanda talep görüyor. Türkiye’de çıkarılan kurşun daha çok yurtdışına pazarlanıyor. Yurt içi talepler de yerli firmalar tarafından karşılanıyor. Müşterilerin isteklerine göre farklı şekillerde üretim gerçekleştirebiliyor. Kurşunun yaygın kullanım alanları medikal alandadır. Hijyen amaçlı kullanımı yaygındır.

Firmamız kurşun külçe imalatını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Elde edilen kurşun külçe yüksek saflığı ile öne çıkıyor. Firmamız Türkiye’nin metal işçiliğinde lider firmalardan biridir. Yüksek saflık oranında kurşun külçe imalatını sizler için yapabiliriz. Yılların verdiği deneyimle bu alanda liderliğimize devam ediyoruz. İhtiyacınız olan imalat ürünlerini sizlere sunabiliriz. Firmamızın gerçekleştirdiği ticari başarı her geçen gün daha da büyümesini sağlıyor. Firmamız kalite ve uygun maliyet seçenekleriyle sizleri bekliyor. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle benzersiz bir hizmet verebiliriz.

Kurşun Külçe Kullanımı

Kurşunun sanayi alanında külçe olarak tercih edilmektedir. Külçe kurşun izolasyon sistemlerinde tercih edilir. Kabloların izole edilmesi ve akülerin imalatında da kurşun külçe uygulamaları öne çıkar. Farklı türde metaller ile birleştirilerek alaşım olarakta kullanılabilir.

Savunma sanayinde kurşun önemli bir yer tutar. Ayrıca radyasyondan izole edilme konusunda da külçe kullanımı yaygındır. Levha ya da boru şeklinde imal edilen kurşunlar isteğe göre yapılabilir. Dünyaya hızla açılan ve gelişen firma olarak siz değerli müşterilerimize en iyisini vermeye devam İnternet adresimiz üzerinden tüm metal çeşitlerini en özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen firmaları arasındayız. Bu alanda güvenilir imalatçılar arasında yer alıyoruz.

Firma kalite ve uygun maliyeti bir arada sunmaya çalışıyor. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için sürekli olarak yatırım gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün sürekli olarak çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için çalışma gerçekleştiriyoruz. Kalite bizler için her zaman birinci kuraldır. Ulusal ve uluslararası standartlarda imalat yapıyoruz. Üretim safhasındaki her ürün kalite kontrol standartlarından geçiriliyor. Firmamız en iyi fiziksel niteliklere sahip kurşun külçe ürünlerini sizlere sunuyor.

Kurşun Üretim ve Teknikleri

Türkiye’de daha çok Doğu Anadolu bölgesinde kurşun madenleri bulunur. Cevherden elde edilen kurşun madeni özel karışım sonrası ürün haline getirilir. Oksitlenme yöntemi ile geliştirilen ürün sıcaklık seviyesi düşürülerek külçe haline getirilir. Kurşun ayrıca geri dönüşüm yoluyla da elde edilmektedir. Kurşun genel olarak külçe şeklinde elde edilir. Radyasyon koruma özelliği sebebiyle röntgen cihazlarında sıklıkla kullanılır.

Yüksek yoğunluğa sahip kurşuna ekstra direnç özelliği de verilir. Bu nedenle, nükleer reaktörlerde korunma perdesi olarak kullanılır. Ulusal ve uluslararası pazarda biz sektörlerin ihtiyacı olan kurşun külçeleri sizlere sunabiliriz.

Kurşun, aşınmaya karşı yüksek dayanımı ile çıkar. Bu özelliği nedeniyle farklı sektörlerde kullanılabilir. Ayrıca kurşun, sülfürik aside karşı dayanıklılığı nedeniyle, kimya endüstrisinde de tercih edilir. Firmamız müşterilerinin taleplerine uygun, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyor. Müşterilerimizin bütçesine en uygun çözümler sunarak onları memnun etmeye çalışıyoruz. Uzun yıllardır başarılı çalışmalarımızla tanınıyoruz. Firmamız, deneyimli uzman kadrosuyla sizleri bekliyor. Standart ölçülerde yüksek kalitede kurşun külçelerimizi internet adresimizden inceleyebilirsiniz. Firmamız üretim konusunda sürekli olarak kendisini geliştirerek müşterilerinin tüm talep ve ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Ürün talebinde bulunmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kurşun Külçe