Kurşun Levha - Sözübir Metal Bakır
image

Kurşun Levha

Sanayi sektörünün ihtiyacı olan kurşun levha ürünlerini en uygun fiyatlardan sunuyoruz. İmalat sürecinde sahip olduğumuz kaliteyle bu alanda öne çıkıyoruz.

Kurşun levha modellerini siz değerli müşterilerimizle bir araya getiriyoruz. Kurşun levha uzun zamandır kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Kurşun levhalar yalıtım ve çatı kaplaması zor olan bölgelerde tercih edilir. Kurşun levha korozyona karşı yüksek mukavemet göstermesi nedeniyle kullanılmaktadır.

Kurşun levha, ağır metallerden bir tanesidir. Saf külçeden üretilmiş olan kurşun levhalar radyasyon içeren bölgelerde koruma sağlar. Kurşunun yüksek yoğunluğu ve malzeme yapısı röntgen cihazlarının kullanımında tercih edilir.

Kurşun Levha Üretimi Nasıl Yapılır?

Kurşun levhalar geri dönüşüm ve külçe olarak iki türde üretilir. Radyasyon zırhlaması için külçelerin saflık oranı son derece yüksektir. Kurşun levhalara çıplak elle işlem yapılamaz. Ağır metal olması nedeniyle solunum yolu sorunlarına neden olabilir. Firmamız tarafından tasarlanan özel imalat makinelerimizde kurşuna herhangi bir zarar gelmeden levha montajı gerçekleştirilir. Firmamız tarafından birçok sektöre kurşun levha imalat desteği verilir. Alanında uzman kadromuzla sizlerin yanındayız.

Kurşun Levha Kullanım Alanları

Kurşun levha kullanım alanları şu şekildedir;

  • Cami kubbe ve minarelerinde,
  • XX ray cihazlarında,
  • Ses yalıtımında,
  • Lehim imalatında tercih edilir.

Kurşun levha yumuşak yapısı nedeniyle genleşmeyi kendi bünyesinde absorbe eder. Uzman kişiler tarafından kurşun malzemeleri uzun süre dayanım gösterir. Yüksek saflıktaki bir kurşunun kullanım ömrü yüzlerce yıl sürmektedir. Kurşun levha üretiminde plaka sistemleri tercih edilir. Ülkemizdeki pek çok levha üreticisi firmaların ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Geri dönüşüm yolu ile elde edilen levhalar içerisinde antimon ve bakır gibi elementler bulundurabilir. Bu nedenle sert bir yapıya sahiptir.

Firmamız yüksek kalite kurşun levha üretiminde lider firmalardan bir tanesidir. Üretim alanında ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçebiliriz. Her zaman müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız uzman ekibiyle beraber referans markalar arasında yerini almıştır.

Teknolojik gelişmeler ışığında üretimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Biz kurşun levha ürünlerinde kaliteli ve güvenli çalışmayı prensip olarak edindik. Kurşun maddesi diğer metallere göre çok daha uygundur. Yüksek yoğunluk derecesine sahip olması nedeniyle levha olarak tercih edilir. Kurşun levha koruma aracı olarak kullanılır.

Kurşun Levha Fiyatları

Kurşun Levhalar farklı boylarda ve kalınlıkta imal edilebilir. Kurşun levha fiyatları ürünün türüne göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak isterseniz bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. Sizler için en uygun fiyatlarımızı internet adresimize sunabiliriz. Kurşun maddesini özenle işliyor ve sizlere sunuyoruz.

Kurşun levhalar sanayi alanında kendisine yer buluyor. Günümüzde kurşun levhalar en çok camilerin kubbe bölümlerinde ve röntgen odalarında tercih edilir. İmalat sürecinde her zaman beklentileri karşılamak için faaliyet gösterdik. Kurşun imalatı konusunda uzun zamandır faaliyet gösteriyoruz. Biz her zaman ürün kalite ikilisini korumaya özen gösteriyoruz. Sürekli olarak kendisini geliştiren firmamız bu alanda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veriyor.

İstediğiniz boyutlarda farklı kurşun levha ürünlerini imal edebiliriz. Özel sistemlerimizle beraber en iyisini sunmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer alıyoruz. İnternet üzerinden dilediğiniz zaman ürünlerimizi inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Alanında öncü olan firmamız hizmetlerinde her zaman en iyisini sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kurşun levha üretim ve danışmanlık konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Kalitemizle öne çıkıyoruz. Bu alanda da müşterilerimizin beklentilere cevap veriyoruz. Hedefimiz başarıları kalıcı hale getirmektir. Uzman kadromuzla berber her zaman doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun hizmetler sunuyoruz. İnternet adresimiz üzerinde ürünlerimizi dilediğiniz zam

Kurşun Levha