Misyon ve Vizyon - Sözübir Metal Bakır

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana sektördeki her türlü gelişme ve yeniliklere açık olan Sözübir Metal Alüminyum Pirinç ve Bakır San. Tic. Ltd. Şti. müşterilerinin isteklerini Türkiye’nin en kaliteli ve en ekonomik açıdan karşılamayı kendine Misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Her geçen gün farklı sektörlere çözüm ortağı ve ciddi partner olma sorumluluğu ise Vizyonu olmuştur.

Alüminyum Boru

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Pek çok kullanım alanı olan alüminyum temin etmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İnşaat sektöründen, gıda sektörüne kadar kullanılan bu muhteşem metal ile sizler de birçok alanda işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Özellikle alüminyum profil konusunda uzman personellere sahip firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Isı yalıtım başta olmak üzere, çatı kaplama ve daha birçok alanda ihtiyacınız olan tüm alüminyum ürünler sizleri bekliyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız ile sizler de işlerinizi kısa sürede halledebilir ve alüminyum kolaylığından faydalanabilirsiniz. Sadece bizimle irtibata geçmek yeterli olacaktır.

Çağımızın metali olarak ön plana çıkan ürün, özellikle alüminyum fiyatları konusunda dikkat edilen bir ürün olmaktadır. Dünya piyasası için oldukça önemli bir ürün durumundadır. Birçok ülkenin ekonomisini kalkındıran ürün için Türkiye ve dünya piyasaları ile birlikte hareket etmekteyiz. Ancak bunun yanında müşterilerimizin memnuniyeti için, ürünlerimizi uygun fiyat ile birlikte sunmaktayız. Kaliteyi uygun fiyata alabileceğiniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ürün Zenginliği

İnşaat ve daha birçok alanda kullanılan alüminyum ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları firmamız ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz ile birlikte tüm ihtiyacınız olan ürünleri alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Sattığımız tüm ürünler firmamız tarafından garanti altında olmaktadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilen tüm ürünler kalite kontrolden geçirilmektedir.

Misyon ve Vizyon bizler için Kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilen ürünlerimiz gerekli tüm sertifikalara sahip durumdadır. Alüminyum doğrama denildiğinde akla ilk gelen markaların başında olan firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve tüm işlerinizi bitirebilirsiniz.

Üretiminden teslimine kadar olan süreçte sürekli kontrollerden geçen ürünlerimiz firmamız tarafından garanti altındadır. Alanında uzman personellerimiz tarafından sizlere teslim edilecek ürünlerimiz ile ihtiyacınız olan alanda kısa sürede işlerinizi bitirebilirsiniz. Çağımızın metali olan alüminyum denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan firmamız ile siz de bu kaliteyi yaşayabilirsiniz.