ÖZEL KALIP - Sözübir Metal Bakır

MÜŞTERİ ÖRNEK KALIPLARI

MÜŞTERİ ODAKLI ( CUSTOMER BASE ) ÖZEL KALIP ÇALIŞMASI

7500’ün üzerinde müşteri odaklı özel kalıp çeşidiyle sektörde hizmet verilmektedir. Piyasada kullanılan standart kalıplar haricinde firmanızın ihtiyacı olan malzemelere ilişkin, istenen üründe yakalanması esas olan metre başına gramaj değerleri göz önünde bulundurularak, özel kalıp yaptırma istekleriniz en uygun süre ve en uygun fiyatlarla firmamız tarafından özenle yapılmakta, numune ve deneme üretimi sonunda seri üretime geçilmektedir.

Bu kalıplar sadece ve sadece size ait olup başka hiçbir müşteriye ilgili kalıptan üretim yapılmayıp, kalıp numunesi – kalıp çizimi veya ürün teslim edilmemektedir.

Kalıp yapımı ve malzeme üretiminde Sözübir Metal Alüminyum Ltd. Şti. olarak, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayarak, sizlere müşterilerinizin siparişlerini en uygun şekilde teslim edebilme imkanını ve de fırsatını yaratmış oluyoruz.

Size veya firmanıza Özel ürün kalıp veya özel malzeme üretimi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Kalıp Nedir?

Özel Kalıp, sizin veya firmanızca üretilmek istenen alüminyum profilin kesit şeklinin açık kopyası olarak tanımlanabilir. Alüminyum profil şekline ve alüminyum akışına göre dizayn edilen muhtelif tonajlardaki pres içerisinde kalıp, sürgüsüne yerleştirilen içinden geçen metale profilin şeklini veren bir veya birden fazla figür içeren parça grubudur.

Kalıp Ömrü Ne Kadardır?

Özel ve zor kesitli profiller için kalıp ömrünün daha uzun olabilmesi için, özel üretim teknikleri kullanılmaktadır. Kalıp ömrünün uzun olması ve üretilen ürünün yüksek tonajlı miktarda hatasız yapılabilmesi için piyasadaki en kaliteli ve uzun ömürlü çelik malzemelerin kullanımı tarafımızdan tercih edilmekte ve siz müşterilerimize kalıp yapımının tüm aşamalarında gerekli bilgiler eksiksiz olarak verilmektedir.