Polietilen 1000 Çubuk - Sözübir Metal Bakır
image

Polietilen 1000 Çubuk

PE Poletilen çubuk polietilen özelliklerinin tamamını taşıyan çubuk biçiminde 20mm çağından 250mm çağına kadar genişliğe sahip bir mühendislik plastiğidir. Düşük yoğunluktan ötürü hafif bir gereç olan bu mahsul kimyevi kayganlığa sahiptir bu nedenle üstünde pas, buz, toz tutunamaz. Bu özelliği azıcık PTFE‘ yi anımsatır. Su emiş oranı nerdeyse sıfırdır. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda rastgele bir kimyevi arızalanma göstermez. Moleküler ağırlıklarına göre sınıflandırıldığında PE 300, PE 500, PE 1000 olark üç değişik çeşidi mevcuttur.Yüksek metanet ve uzun yaşam sebebiyle en çok tercih edilen çeşidi PE 1000’ dir.

Polietilen 1000 Çubuk Kullanım Alanları

Günümüzde kullanımı çok olan plastik şişelerde sarfedilen polietilen çubuk, bununla beraber besin sektörü, araba sanayisi, enerji sektörü, ev elektroniği ve ev eşyalarında kullanılmaktadır. Ayrıca hıfzıssıhha ve sağlamlık özellikleri onu tıp bölümünde dahi kullanıma uygun bir gereç gerçekleştirmektedir.

Bu gereç, diğerlerinin beraberinde, makina mühendisliğinde, konveyör teknolojisinde, besin teknolojisinde, vasıta yapımında ve tıbbi teknolojide tüketilir. Örneğin , PE 1000 zincir kılavuzlarını, kızak raylarını, konveyör vidalarını ve konveyör yıldızlarını üretmek için tüketilir .

PE 1000 Çubuk
PE 1000 bir poelietilen mahsul çeşididir. Bu ürünün özelliği korozyon ve kimyevi maddelere karşı sağlam bir mühendislik plastik çeşidi olmasıdır. Ürünün kara, yeşil ve naturel saydam renkleri bulunmaktadır. PE 1000 plaka ölçülerimiz aşağıdadır.

10mm-15mm
20mm-60mm
65mm-80mm

Avrupa menşei PE 1000 çubuk ürünün toptan perakende satışının beraberinde, gereksinim duyduğunuz ürünün tasarımına tabi kalınarak, torna, freze ve gerektiğinde montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Polietilen 1000 Çubuk