Polipropilen Levha  - Sözübir Metal Bakır
image
image

Polipropilen Levha 

PP Levha polipropilen adı verilen bir malzemeden yapılır, bu dahi elastik olmayan katman gibi mamüller üretmek için iyi bir dayanırlık sağlar ve ayrıyeten tıpkı endüstride geri dönüştürülebilir.

Bu mahsul, fiziki dayanıklılığı ve yüksek kimyevi direnci ve -20 ile +80 arasındaki termal dalgalanmalara toleransı sebebiyle çoğunluklu olarak tanıtım endüstrisinde, tarım endüstrisinde, inşaat endüstrisinde, ambalaj endüstrisinde ve kimya endüstrisinde kullanılmaktadır.

Bilimin ilerlemesi ve teknolojinin çağdaş yaşamın türlü yönlerinde etkisiyle, değişik endüstrilerin mal üretimini çeşitlendirerek yahut sahip olunan malları yeni nesliyle değiştirerek daha hoş ve sağlıklı ürünlerle beraber sahip olduğu, ekonomik alandaki girişimcileri Etkili bir şekilde ortadan kaldırmak polipropilenden imal edilen yüksek senelik PP Levha üretim kapasitesine sahip Ortadoğu’nun en büyük Plastık Levha üretim tesislerini işleterek, günümüzde Avrupa’daki çağdaş teknoloji ve teknolojiye elverişli son olarak makinelerin kullanılmasıyla ambalaj ve tanıtım sektörlerinin kusurları (PP), Türkiye malları için türlü pazarlarda, bilhassa de milletlerarası arenada rakiplik sağlamak için.

PP Levha yahut Holoshit’ten uygulanan ve hammaddesi polipropilen (PP) olan Karton Plast ürünleri, yenilikleri sebebiyle piyasada bilinmemektedir, bu sebeple türlü endüstrilerde tüketiminin gerçekliğini tespit ettiği kaydedilmiş ve kanıtlanmamıştır. durum.

Polıpropılen Levha’nın bilindik üstünlükleri; Etkili elastikiyet ve süneklik, yüksek baskı ve kesme kabiliyeti ve suya, asitlere, yenilebilir ve sınai yağlara ve fazlası kimyasala% 100 dayanıklılığa ve besin ve ilaç endüstrilerinde kullanım için yetki sahibi makamların onayına niçin olan formülasyon çeşitliliği. Bu ürünün özelliği, bütün sektörlerin gaye pazarlara ulaşmasına, müşterileri çekmesine ve eşsiz rakiplik yaratmasına yardımcı olabilmesi ve Plastik kutu, Plastik koli, poli stant, Atik toplama kutusu ,roplast ve başka tanıtım ürünlerinin imalatında kullanılabilmesidir. Ev aletleri (buzdolabının arkasında), inşaat (kalıplama ve tavan blokları), iç mimari (duvar ve tavan kaplamaları ve bölmeler) ve… girmek üzere türlü endüstrilerde kesin mahsul olarak dahi kullanılmaktadır. Kullanılacak olan.

PP Levha üstünlükleri :
PP levhalar 2 ila 14 mm kalınlıklarda ve türlü renklerde üretilmektedir. Bu tabakalar temel olarak ambalaj endüstrisinde tüketilir ve tanıtım, sınai, inşaat ve tarımsal kullanımlar için çok uygundur. Bu mahsul kalıp döküm karton koli gibidir ve üstüne serigraf tekniği ile baskı prosedürü yapılır. PP Oluklu Levhanın bir başka özelliği de fiziki ve kimyevi etkenlere karşı yüksek mukavemet katsayısıdır.

Polipropilen Levha Özellikleri:

Hafif: Bu ürünün hafifliği, camın altıda birine ve akriliğin üçte birine muadil ağırlık, inşaat, dekorasyon ve ..
Farklı renk çeşitleri: Bu mahsul değişik renklerde üretilebilir.
elastikiyet : Polipropilen lavhalar yüksek esnekliğe sahiptir ve hem uzunluk üstelik genişlikte kavisli olur. Ancak katlanmayı önlemek için uzunlamasına kemer uygulamak daha iyidir.
Yüksek basınçlı telorans: Bu mahsul, türlü ürünlerin paketlenmesinde kullanmak mümkün zira bu ürünün yüksek ağırlık ve yüksek mukavemete direnç yeteneği ve dayanıklılığı ambalaj endüstrisinde acıklı bir değişim yaratmıştır.
Yıkanabilir: Bu mahsul su ve deterjan ile yıkanabilir ve PP levhalara negatif tesiri yoktur.

Toksik olmayan: Bu ürünün üretiminde hiç bir toksik madde kullanılmamıştır ve bu tabakalar ademoğlu sağlığına rastgele bir tehlike oluşturmaz ve besin ambalajı olarak kullanmak mümkün; Not: İlaç ve besin endüstrisinde kullanmadan evvela, sterilizasyon yöntemlerinden biri ile dezenfekte etmek gerekir.
Kokusuz: PP levha tamamıyla kokusuzdur ve bulunduğu ortamın kokusunu emmez.
Yazdırılabilir: Bu levhalar üstüne Serigraf tekniği ile değişik desen ve renklerde baskı uygulamak mümkün olabilir ve epey dayanıklıdır, bu sebeple billboard ve stantlarda kullanıma çok elverişli bir üründür.

Kolay kesim yeteneği: Polıpropılen levha, basit bir bıçakla yahut kalıp kesme makinesi ile karton kartlar gibi kesilebilir ve üstelik zımba, tutkal, plastik kaynak ve .. ile birleştirilebilir.
Temel esnekliği koruyun: Bu mahsul (PP levha), direkt olarak güneş ışığına maruz kalmadığı takdirde esnekliğini ve yumuşaklığını koruyacak ve şeklini koruyacaktır.
yanılmaz: Bu tabakalar yüksek sıcaklıklarda tutuşmaz fakat erir, bu sebeple kaza hemen engel gibi çalışır ve yangının süratle büyümesini engeller.
Darbe ve ezilme direnci: Bu levhaların mukavemeti ve vuruş dayanımı çok yüksektir.Cama göre 200 kat, akrilikten 7,5 kat daha dayanıklıdır.
Kimyasala sağlam: Bu ürünün malzemesi propilendir, bu sebeple fazlası kimyasala dayanıklıdır.

ısı yalıtkanı : Bu mahsul ısının geçip gitmesini engeller ve inşaat pazarında enerji kaybını önlemek için sık sık kullanılmaktadır.
rutubet yalıtımı: Bu tabakalar su ve rutubet geçişini tamamıyla engeller. Bu sebeple seralarda, yüzme havuzlarında ve …
Ses yalıtımı: Bu ürünün network yapısı ve plakalarının içerisinde hava bulunmasından ötürü ses yalıtımı olarak kullanmak mümkün.
Borulama olanağı: PP levha düşük sıcaklıklarda üretilirse esnektir ve rulolar durumunda paketlenebilir ve daha düşük yer kaplar.

UV yalıtımı: Müşterinin siparişine göre bu ürünün üretiminde güneşin ultraviyole ışınlarının geçişini engel olan ve bu ürünün güneş ışığına karşı direncini büyük oranda artıran hususi malzemeler kullanılmaktadır.
geri dönüştürülebilir: Bu mahsul tamamıyla geri dönüştürülebilir.

Küresel bir standarda sahiptir: Bu mahsul tamamıyla FDA (ABD Sağlık Bakanlığı) yönünden tasdikli standart malzemelerden yapılmıştır.
Ayırıcı: Bu mahsul boyunca sınıflarda mahsul sınıflandırması olarak kullanmak mümkün.
PP Levha programları :
PP Levhanin, hafifliği, sünekliği, su geçirmezliği, yalıtımı, likit geçirimsizliği sebebiyle sektördeki değişik programları, ülke endüstrilerinde kullanımın yükselmesine niçin olmuştur. İşte PP Levhanin esas kullanımlarından bazıları.
Reklamcılık: PP Oluklu Levha’ta baskı ve tanıtım, en verimli tanıtım medyalarından bir tanesidir. Bu tür reklamcılık, nitelik yönünden epey elverişli maliyetlidir.

Ambalaj: Plastik kevha ile uygulanan karikatürler çok sağlam ve darbelere karşı dayanıklıdır. Tamamen su geçirmez ve hijyeniktir. Aynı vakitte ambalajınızı çok şık ve hoş kılar.
Kapak ve çatı: Karton Plast tamamıyla hijyeniktir, ses ve ısı yalıtımı ve rutubet, rastgele bir mantar ve bakteri barındırmaz ve basit kurulumla çok hafiftir. Hangar çatısı altında hoş bir görüntüye sahip olmak ve fiberglas muhafazakar vazifiyeti görmek için PP Levha kullanılmıştır.

Polipropilen Levha Kullanım Alanları:

PP Levha ayrıyeten tarım, otomotiv, kırtasiye, inşaat, elektronik, besin, depolar ve bölücüler gibi türlü endüstrilerde ve başka pekçok pratikte kullanılmaktadır.

Polipropilen Levha