Pvc Çubuk - Sözübir Metal Bakır
image

Pvc Çubuk

Pvc çubuk ,dayanıklılık, performans ve nitelikte en mühim katı pvc çubuk , olağandışı ışıklandırma efektleri meydana getiren renkler ve kaplamalarla takdim edilir. Olağanüstü hava direnci, ışık geçirgenliği ve yüksek yüzey sertliğine sahip katı pvc çubuk . katı pvc çubuk üstün vuruş dayanımı, birinci sınıf optik netlik, üstün kimyevi mukavemet ve kusursuz boyutsal istikrar sunmak için formüle edilmiştir. katı pvc çubuk , yağlayıcıların yokluğunda çalışmalarını gerçekleştiren ve onları dişliler, burçlar, makaralar ve yataklar için elverişli kılan üstün özelliklere sahiptir. Ticari faaliyetler için katı pvc çubuk ve sınai programlar için geliştirilmiş alternatifler. Boyut ve bütçe tercihleriniz ne olursa olsun, büyük bir envanter keşfedin. katı pvc çubuk delrin, naylon, asetal, akrilik ve çok daha çoğunu içeren seçeneklerde mevcuttur.

 

PVC ile kırmızı plastik çubuk çapı: 40 mm – Uzunluk kullanılabilir 25 – 2000 mm. Lütfen istediğiniz uzunluğu listeden. ile soğutma ve döndürme, frezeleme, delme için uygundur.
Malzeme: PVC-U | sert PVC | işlemiyle çekilmiş DIN 16980 | Akışkanlaştırıcısız | renk: Kırmızı | yapışma özelliğine – iyi kimyasal dayanıklılığı – Yüksek | parçalama – iyi soğutma | yırtılmaya/gerdirme kaynağı DIN 53455 yakl. 40% = 50 N/mm² | kullanım sıcaklığı Dauernd-10 °C ila maksimum + 60 °C/kısa + 70 °C
Yüzey: Unbearbeitet/ham, – depolama belirtileri gösterebilir | kesim yüzeyi, kenar Unbearbeitet
Ürün seçilen Uzunluk kesilmiştir. toleransları: Uzunluk yakl. + 0,0 kadar 2 mm | dış çap maks. +% 3 ila 5%
Çok yönlü kullanım için contalar, borular, delme şablonu, mesafe parçaları, optik malzemeler, çubukları, pompası ve valf gövdesi, Isolatoren ve profesyonel çalışma.

Pvc Çubuk Özellikleri

Malzeme: Polivinil Klorür/termoplastik/durumu: Ham – depolama izleri olabilir/Uzunluk ham/Kesim biçimlendiriliyor yüzeyleri, kenarları Unbearbeitet/Kullanım alanları: Contalar, borular, delme şablonu, mesafe, optik malzemeler, çubukları, pompası ve valf gövdesi, izolatörlerinize/Uzunluk yakl. + 0,1 mm kadar 2 mm/yüzey Unbearbeitet ham – depolama izleri olabilir/Tolerans Çap her zaman Plus alanı Yüksek mekanik sertlik/sağlamlık///Yüksek aşınma ve aşınma dayanıklılığı iyi yapışma özellikleri – iyi Notlauf Özellikler/iyi elektrikli izolatör/yüksek kimyasal dayanıklılığı/Selbstverloeschend/, düşük su tüketimi/iyi yapışma ve boyanabilirlik/Sertlik/UV-dayanıklı/sadece Wetterbestaendig/yırtılmaya veya uzatma voltajı DIN 53455 = 50 N/mm²/uzatma DIN 53455 yaklaşık% 40/E-modülü çekme deneme kuru DIN 53457 = 3000 N/mm²/küre baskı sertlik DIN 53456 = 130 N/mm²/kristal Eritmelik alanı 125 °C/ısıl genleşme katsayısı 0,08 mm/m ° C/Kullanım sıcaklığı sürekli-10 °C ila maksimum + 60 °C ve kısa süreli + 70 °C/özel yüzey direnç > 10 ¹³ Ohm/yoğunluk: 1,4 g/cm3/yontulabilirlik.

Pvc Çubuk